Ağda Bezi
AR-GE ekibimizin üstün çalışmaları ile ürettiğimiz ağda bezi mikro gözenekleri sayesinde ağdanın gücünü artırma özelliğine sahiptir. 
Tüylenme yapmayan, dayanıklı yüzey kalitesi, tek kullanımlık oluşu sayesinde hijyeniktir ve pratik kullanımı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ekonomik ve kullanıcı dostudur. 
Saç Kurulama Havlusu (süper)
Sizler için özel olarak ürettiğimiz ve sürekli geliştirdiğimiz 50 gram süper emici saç kurulama havlumuz mükemmel yumuşaklıktaki kumaş yapısı sayesinde saçınızı kurularken yüksek su emiş gücü sağlar. Tek kullanımlık, hijyenik ve ergonomik yapısı sayesinde kişisel ve profesyonel kullanım için uygundur. 
Saç kurulama (ultra)
Sizler için sürekli olarak geliştirerek ürettiğimiz 50 gram ultra emici saç kurulama havlumuzun mükemmel yumuşaklıktaki kumaş yapısı sayesinde saçınızı kurularken sağladığı ultra su emici özelliğiyle beklentilerinizi mükemmel derecede karşılar.  Manikür Havlusu
Sizler için özel olarak geliştirerek ürettiğimiz 100 gram olarak mükemmel yumuşaklıkta ürettiğimiz manikür havlumuz, kumaş yapısı sayesinde ellerinizin ihtiyacı olan yumuşaklığı ve temizliği sağlarken aynı zamanda yüksek su emiş gücü ile kişisel ve profesyonel kullanımda zamandan tasarruf etmenizi sağlar, manikür bakımınızdaki hoş hissiyatınızı doruklara çıkaracaktır.  Ürünümüz 10’lu ambalajlanır, pakette toplam 100 adet mevcuttur. 
Pedikür Havlusu
Sizler için özel olarak geliştirerek, mükemmel yumuşaklıkta ürettiğimiz kumaş yapısı sayesinde ayaklarınızın ihtiyacı olan yumuşaklığı ve temizliği sağlarken aynı zamanda yüksek su emiş gücü ile kişisel ve profesyonel kullanımda zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ergonomik, ekonomik ve hijyenik oluşuyla pedikür keyfinizi zirveye çıkaracak. 
Mayo Masa Örtüsü
Yüksek mukavemete sahip sıvı geçirmez özellikleri ile cerrahi operasyonlar sırasında mayo masalar üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak enfeksiyon riskini ve mikroorganizmaların transferini azaltır.